Doplnky – bez nich ani ten najkrajší outfit nevynikne na 100%. Sú to práve doplnky, ktoré dodajú šmrnc aj tomu najvšednejšiemu šatstvu. Rovnako ako oblečenie či obuv, takisto podliehajú zmenám a ak chcete kráčať s dobou, týchto 5 kúskov vám toto leto nesmie chýbať! Všetky si môžete zakúpiť TU.

Mušličky

Toto leto sú skutočne všade – a tým nemáme na mysli len dovolenkové rezorty. Repliky mušlí sa dostali na náhrdelníky, cez náušnice až po šperky do vlasov. Ak sa s týmto trendom neviete úplne stotožniť, siahnite po čo najjednoduchšom kúsku, ktorý toľko nebije do očí – po náramkoch! Mušličková bižutéria vyzerá najlepšie v kombinácii s plavkami, to je jasné. Ak ju ale plánujete zaradiť do vašich každodenných letných outfitov, skombinujte ju k čo najčistejším líniám a farbám – našou voľbou číslo jeden sú ľanové biele šaty.

zlaté náušnice s mušličkou
Náušnice v zlatej farbe Mina

Slamené klobúky

Slamáky sú letným evergreenom! Už minulú sezónu boli obľúbené slamáky s nápismi, a tento rok ideme ešte ďalej! Hitom sú slamené šiltovky či „farmárske“ klobúky. Vďaka rôznym štýlom ich skombinujete tak k športovým, ako aj elegantným kúskom oblečenia. Ktorý bude ten váš?

modrý slamený klobúk topankovo
slamená šiltovka, klobúk Topankovo

Štýlové osušky

No dobre, toto nie je doplnok ako taký, no v tomto štýlovom prevedení zaručene vylepší váš plážový look. Na praktickú okrúhlu osušku si hravo ľahnete aj dvaja a stane sa aj vašim ideálnym parťákom – ako deka na piknik či do letných kín. Navyše, predstavte si tie insta zábery! Ho-rúc-i trend!

Osuška Mandala topankovo

plážové štýlové osušky
Štýlové osušky kúpite TU.

Móda 90-tych rokov

Nie len džínsy s vysokým pásom zažili svoj veľký comeback, ale aktuálne ho zažívajú aj veľké sponky do vlasov! Nemusíte si hneď búchať hlavu o stôl, že ste tie vaše z detstva dávno zahodili. Sponky nájdete snáď v každom obchode s módou. Aký je náš módny tip? Ak sa už pre tieto old school ozdoby do vlasov rozhodnete, siahnite po elegantnom, ženskom kúsku, ktorý len tak z módy nevyjde. My sme preto ako top kúsok vybrali perličky a nosíme ich doslova k čomukoľvek. Nechajte sa inšpirovať!

módne inšpirácie - sponky
perličkové sponky do vlasov

Letný boho štýl

Máme tu nejaké kráľovné? Že všetky? Tak potom musíte vyskúšať tento trend, ktorý v sekunde podčiarkne vašu osobnosť a spraví z vás hotovú femme fatale! Budete potrebovať len obyčajnú šatku, z ktorej si spravíte turbán. Vieme, nielen že je tento doplnok trendy a hravý, je aj praktický! Ideálny k vode či ako kamufláž „bad hair day“. 🙂

letný boho štýl - turban

zdroj: pinterest