Absolútne vás neláka kombinácia šiat alebo sukne s hrubšími čiernymi silonkami, ktoré sú nevyhnutnosťou v chladnejšom období? Smutne odkladáte tieto ženské kúsky do šatníka a už teraz sa tešíte na leto, kedy ich budete nosiť opäť. Avšak máme pre vás skvelú správu, šaty a sukne sa dajú nosiť aj inak ako so silonkami.

Midi šaty + vysoké topánky

Pokiaľ si vyberiete šaty, ktoré siahajú pod kolená, je jednoduché zakryť nohy vysokými čižmami. Vaše nôžky budú dostatočne chránené pred mrazom a vetrom aj bez siloniek a nikto nepríde na to, že vysoké čižmy sú iba kamufláž.

Mini + dlhý kabát + vysoké topánky

Veľmi podobná kombinácia ako číslo 1 sú mini šaty, dlhý kabát a vysoké topánky. Šaty môžu byť kľudne aj krátke, no look doplňte dlhým kabátom. V kombinácii s vysokými čižmami nedáte zime žiadnu šancu.

Maxi sukňa + vysoké ponožky

Bez siloniek sa zaobídete aj vtedy, ak skombinujete maxi sukňu s vysokými ponožkami. Vybrať si môžete napríklad červené členkové čižmy, ktoré doplníte krémovými ponožkami. V kombinácii so staroružovou dlhou sukňou vytvoríte dokonalé combo.

Mini šaty + džínsy

Krátke šaty sú ideálny kúsok aj do chladnejšieho počasia. Nakombinujte k ním skinny džínsy, ktoré hravo nahradia silonky. Pridajte dlhý kabát, čierne lesklé topánky alebo tenisky a dievčenský ruksak.