V našich zabehnutých životoch nastalo obdobie, aké nečakal nikto z nás. Prežívame časy, ktoré ovplyvnili všetko a všetkých naokolo. Aby sme zvládli túto situáciu, mali by sme byť v psychickej pohode hlavne my, ženy… A ako sa do tejto pohody dostať? Jednoducho! Stačí len pohár vínka, obľúbené jedlo, film, a hlavne pohodlné oblečenie. 🙂 

Na všetko treba pozerať pozitívne. 🙂 Konečne nastali tie časy, keď sa nemusíme stajlovať do práce a nemusíme byť upravené do posledného detailu. Ale predsa… Ruku na srdce – každá z nás chce aj doma vyzerať dobre. Preto vám dáme pár tipov, čo v tieto dni na seba, aby sme sa cítili fajn.

1. Teplákové súpravy

Patrí im zaslúžene prvé miesto. Je to TOP oblečenie na celé dni strávené doma. Či už ste mamička na materskej dovolenke, ktorá lieta za drobcami, alebo single baba, ktorá si chce v pokoji pozrieť svoj obľúbený seriál… Výhodou je, že každý kus môžete nosiť osobitne a kombinovať s čímkoľvek, čo doma v skrini nájdete. Mikinu k legínam či tepláky k tričku so zaujímavou potlačou.

2. Pyžamo

Pyžamo v nás samo osebe vyvoláva pocit leňošenia a odpočinku. V dnešnej dobe ich trh ponúka neuveriteľné množstvo. Rôzne materiály, strihy… od bavlny po satén, dlhé či krátke, s potlačou či bez, dokonca overal ako pyžamo. Podľa svojej náročnosti si vyberie každá žena. Keď viete, že určite budete doma tráviť celý deň, nebudete potrebovať odbehnúť do obchodu, určite odporúčame.

3. Šaty

Ale pozor! Nemáme na mysli šaty, ktoré nosíme do práce alebo keď si chceme vyraziť do baru či na rande. Odporúčame určite voľné strihy, teplákový materiál alebo bavlnené kúsky. Čím väčšie, tým lepšie. Neodporúčame šaty so zipsom, ktorý by nám mohol prekážať. V chladnejšie dni jednoducho oblečte pančušky alebo legíny.

4. Papuče

Nohy v teple sú základ! To sme počúvali od našich starých mám odmalička. A my môžeme len súhlasiť. Milujeme veľké, huňaté, bláznivé papuče, ktoré nám pri každom pohľade vyčarujú úsmev na tvári. A keby len nám… máme skúsenosti, že o zábavu majú postarané nielen deti loziace popri našich nohách, ale na svoje si prídu dokonca aj domáci miláčikovia. 🙂 Či už stavíte na klasické papuče alebo šľapky, je to len na vás.

5. Legíny

Nenosme ich len do fitka! Na doma sú ako stvorené. Svoje stále miesto majú hlavne medzi tehuľkami, ktoré si ich nevedia vynachváliť. A ony predsa hľadajú hlavne pohodlie. Tak sa inšpirujme od nich. Pre štíhlejšie postavy odporúčame lesklé alebo s rôznymi detailmi, ako napr. čipka. Pre plnšie postavy jednofarebné, zoštíhľujúce, a keď čierne, tak určite matné. Doplňme oversize svetrom či kardigánom, alebo len voľným tričkom.

Čiže jednoduchá rada na záver: vyzlečme sa z riflí a obtiahnutých vecí a stavme na voľnosť a príjemné materiály. Určite nám aj takéto detaily pomôžu prežiť tieto dni v absolútnom pokoji a pohode. 🙂