Viete, aký je najbežnejší a najviac nakupovaný kúsok ženského oblečenia? Džínsy. Priliehavé skinny, trendy mom jeans, tvarujúce s vysokým pásom či pohodlné cigaretové – každá z nás má doma minimálne jeden pár. 

A práve kvôli tomu, že ich nosíme stále, nám často prídu príliš obyčajné. Džínsy sa však dajú zladiť na milión spôsobov, ktoré vnesú do vášho looku novú štýlovú vlnu. Poďme sa pozrieť na tie najzaujímavejšie inšpirácie

Na dámu 

Vneste do svojho každodenného outfitu trošku sexy elegancie. Namiesto trička si oblečte polopriesvitnú blúzku a tenisky vymeňte za lodičky. V kombinácii s dlhým kabátom a crossbody kabelkou budete vyzerať naozaj luxusne. 

Džínsy a šaty 

Už si nemusíte vyberať medzi nohavicami a šatami. Oblečte si oboje. Kombinácia áčkových mini šiat alebo voľných midi s bledými džínsami zahreje najmä v chladnejšom počasí. Vytvoríte unikátny look, ktorý je hodný svetových módnych prehliadok. 

Teen style

Mladistvý look docielite za pomoci džínsov s vysokým pásom a farebného crop topu. Pridajte šiltovku, slnečné okuliare a ľahkú bundičku, a takto vystrojená môžete vyraziť na stretko s kamarátkami alebo na víkendové nákupy.