Ponožky sa dostali na úplne iný level

S ponožkami v lodičkách sa už stretávame pomerne dlho. Tento trend vynikne na dlhých štíhlych nohách, a ak takými, podobne ako väčšina žien, nedisponujete, máme rovnako príťažlivú alternatívu aj PRE VÁS! Ponožky voľného strihu sa stanú vašim obľúbeným letným doplnkom.

Ponožky Jackie nájdete TU.

KONEČNE šiltovky pre ženy!

Dlhé roky boli šiltovky považované predovšetkým za praktický doplnok pre mužov, no dnes sa už karta obracia! Hitom sú šiltovky s otvorom na vrkoč a tak sa už nestane, že by vám ju váš priateľ potajme nosil. My sme si ich v odtieňoch zlatej, striebornej ale aj klasickej čiernej úplne zamilovali!

Trendy šiltovky so špeciálnym otvorom na vrkoč nájdete TU.

Všade samé mušle

Určite vám neuniklo, že tento rok sú mušličky súčasťou tých najtrendy doplnkov snáď každej módnej značky. Trendu podľahol celý svet a je len na vás, či si letnú prímorskú atmosféru navodíte pomocou náhrdelníka, alebo náramku na nohu či ruku.

Horúce letné novinky nájdete TU.

Na každý prst aspoň jeden prsteň

Tak tento hit je náš favorit! Aj z toho najvšednejšieho outfitu razom vyčarí outfit dňa! Na TOPANKOVO.sk ich nájdete v rôznych kombináciách a my sme mali problém si vybrať len jednu sadu, a čo vy?

Prstienky nájdeš v bohatej ponuke noviniek na TOPANKOVO.sk.

Namiesto ombré na vlasoch ombré na očiach

Slnečných okuliarov nikdy nie je dosť a ak tiež patríte k tým ženám, ktoré okuliare striedajú ako ponožky tak tento rok si určite zabstarajte kúsok v dúhových odtieňoch v ombré štýle. Tento trendy kúsok nájdete v rôznych variáciách TU.