V dnešnej dobe patria kabelky k najobľúbenejším módnym doplnkom všetkých žien. Sú tu s nami od nepamäti. Bez nej sa v podstate nezaobíde žiadna z nás. Veď predsa, my ženy, potrebujeme byť pripravené na akúkoľvek situáciu, ktorá nás počas bežného dňa stretne. Preto do nej dokážeme zbaliť aj „pol domácnosti“  Veď čo ak … 🙂

Trend kabeliek sa nemení. Menia sa len ich dizajny, veľkosti či materiál, z ktorého sú vyrobené. Módni návrhári sa každoročne prebiehajú v tom, ktorá kabelka bude hitom nadchádzajúceho obdobia a získa si srdcia miliónov žien. Preto sa poďme pozrieť, ktoré sú tie IN na obdobie jar/leto 2020.

Pastelové odtiene   

Jednoznačným hitom tejto jari  sú jemné pastelové odtiene. Ako sme si už spomenuli v minulom článku TU. Sú trendom aj čo sa týka oblečenia či topánok. Ak tieto farby neobľubujete, určite vsaďte aspoň na danú kabelku. Pastelové odtiene zjemnia každý outfit. Pohrať sa môžete s kontrastnými farbami-  k fuchsiovému topu zvoľte žltú kabelku alebo k modrým šatám púdrovú. Ak máte šaty či blúzku  vzorovanú, kombinujte s jednou farbou, ktorá sa na vybranom kúsku nachádza.

TIP od nás: farebne laďte kabelku s topánkami

Ľadvinky

Ich veľký „come back“ sme zaznamenali už niekoľko sezón späť. V tom čase si každý myslel, že je to len chvíľkový módny  výstrelok, ktorý ako prišiel tak aj odíde. Nie je to však tak!  Zamilovali sme si ich až tak, že sú tu s nami stále a odchod určite nehlásia. Odporúčame ich nosiť s ležérnym, športovým outfitom– jednoduché modré džíny, biele tričko ,espadrilky , športové sako,  či sukňa pod kolená (obtiahnutá alebo skladaná), biele tenisky, tričko so zaujímavou potlačou a kožená bunda… Obyčajné outfity budú s ľadvinkou určite neobyčajné.

TIP od nás: obľúbili sme si ich nosiť krížom cez trup, ale čo tak vrátiť sa k pôvodnému noseniu okolo pása? určite áno! 🙂

Pletené tašky

Vhodnejšiu kabelku na letné obdobie snáď ani nepoznáme. Už pohľad na ňu v nás vyvoláva pocit, že sme na dovolenke, len my, slnko a more… I keď si tento rok pravdepodobne to more neužijeme, nevadí! Je vhodná aj na potulky mestom, prechádzky pri vodeK letným bielym šatám, veľkým klobúkomk sandálkam, či šľapkám. Doplňte jemným náhrdelníkom a zaujímavými slnečnými okuliarmi. V takomto  outfite budete nepriehľadnuteľná!

TIP od nás: do väčších pletených kabeliek zbaľte niečo pod zub, zoberte deku, svojho partnera a spolu si užite dni niekde v prírode na pikniku.

Ruksaky

Nie každá z nás sa nájde v kabelkách. Pre tieto dámy odporúčame vsadiť na ruksaky. V dnešnej dobe sú po kabelkách druhým najvyhľadávanejším doplnkom. Už si ich nespájame len so školskými lavicami. Módni návrhári nám ponúkajú mnoho dizajnov, tvarov … Tento trend obľubujú hlavne mamičky, ktoré pri deťoch potrebujú mať voľné ruky a zároveň všetko potrebné so sebou. Vsaďte na zaujímavé kúsky, ktoré budú niečím iné- či farebnosťou alebo prevedením. K teplákom, teniskám a tričku alebo k šatám a šľapkám.

TIP od nás: zaujímavým trendom tohto obdobia je jeho nosenie, nie však na chrbte, ale v ruke ako kabelku.

Mnoho iných a dokonalých kabeliek či ruksakov ponúkajú TU. Už len si vybrať z toho množstva to svoje 🙂