Kúpiť si ručne šité topánky je skôr raritou ako bežne dostupnou možnosťou. Rovnakou raritou je preto aj značka obuvi PIKOLINOS, ktorá sa môže ako jedna z mála pýšiť používaním materiálov prvotriednej kvality, precíznosťou ich spracovania a tou najkvalitnejšou, špeciálne upravenou, hovädzou kožou.

Povrch obuvi neobsahuje žiadne umelé ochranné filmy, vďaka čomu topánky zostávajú nesmierne vzdušné. Podošva topánky je navyše biologicky rozložiteľná!

Myslite ekologicky a nevzdajte sa pritom láske k móde! Obuv značky PIKOLINOS nájdete na TOPANKOVO.sk

Značka PIKOLINOS svojimi modelmi hravo dokazuje, že skĺbiť trendy so šetrnosťou prírody je hračka! Ich kúsky sú nadčasové, pohodlné a pre vaše nohy vytvoria komfort, ktorý si nebudete chcieť už nikdy vyzuť!

Technológie

PIKO KLIMA PODOŠVA – prostredníctvom špeciálnych materiálov využívaných značkou PIKOLINOS budú vaše chodidlá doslova „dýchať“ vďaka podošve, ktorá zároveň reguluje teplotu pri každom vašom kroku

PRAKTICKY AJ DO DAŽĎA – koža topánok je upravená proti prenikaniu vody a vlhkosťou, čo robí topánky skutočne praktickými

PODŠÍVKA – topánky skvele využijete aj počas studenej zimy, nakoľko podšívka je vyrobená tak, aby v topánkach zadržovala teplo

Značka Pikolinos sa stala PRVÝM ŠPANIELSKYM VÝROBCOM OBUVI, ktorý získal ECO – LABEL CERTIFIKÁT

Hlavne ekologicky!

Výber materiálov je u výrobcov obuvi značky PIKOLINOS na prvom mieste! Na výrobu sa používa výlučne hovädzia koža, ktorá sa podrobuje špeciálnemu ošetreniu pomocou prírodných prípravkov a voskov. Póry kože zas chráni kasein a proteín nachádzajúci sa v mlieku, čo zabezpečuje prirodzený vzhľad topánok a ich žiarivý lesk.

Obuv sa ďalej môže pýšiť najlepšie spracovanými usňami bez akéhokoľvek použitia kontaminujúcich látok.

Cieľ výrobcu je jasný – dať svojim zákazníkom bezkonkurenčnú kvalitu a vysokú úžitkovú hodnotu s ohľadom na životné prostredie.

O značke Pikolinos

AUTENTICITA, ORIGINALITA, ŠETRNOSŤ K PRÍRODE

Už od roku 1984 sa populárny výrobca obuvi môže pýšiť tým, že každý pár topánok je vďaka ručnej výrobe jedinečný. Pre firmu je nesmierne dôležitá nie len starostlivosť pri výrobe topánok, ale aj starostlivosť o jej zamestnancov. Sú to totiž práve šikovné ruky týchto ľudí, vďaka ktorým sa spoločnosť stala svetovo známou firmou so silným záväzkom – vytvárať módu šetrnú k prírode.

Značka Pikolinos miluje nadčasový minimalizmus s rešpektom ku svojim zákazníkom a životnému prostrediu.

Obuv sa od iných značiek odlišuje vysoko kvalitnou kožou rôznych textúr a farieb a v neposlednom rade jej výnimočným spracovaním, čo ju robí nie len šetrnou k prírode, ale aj k našim nohám.

SOLIDARITA

Prostredníctvom Nadácie Juan Perán-Pikolinos je značka partnerom
viac ako 70 mimovládnych organizácií a tak sa pomoc dostáva k viac ako 16 000 rodinám ročne.

Buďte tým, čo nosíte.