Čoraz častejšie dopĺňame naše šatníky o pánske kúsky ako sú oversize košeľa, boyfriend rifle, alebo sako. Ak chceme byť trendy a zároveň sa cítiť pohodlne, mali by sme takýto kúsok doplniť aj do našej zbierky topánok. Mokasíny alebo poltopánky IN už niekoľko sezón a je možné kombinovať ich takmer s čímkoľvek.

Mokasíny k nohaviciam

Ak nechceme vyzerať pri nosení mokasín staromódne, nohavice by mali mať dĺžku maximálne po členky. Ideálne sú nohavice rovného strihu, alebo priliehavé rifle. K nohaviciam pridajte voľnejšie tričko a sako. Takáto kombinácia sa hodí naozaj kamkoľvek.

Žlté mokasíny

Ak chcete pôsobiť elegantnejšie, skombinujte kostýmové nohavice, bielu košeľu a lakované čierne mokasíny. Takáto kombinácia je vhodná aj do práce, kde vyžadujú smart casual dress code. Ak chcete tento pánsky štýl okoreniť, dajte si červený rúž, alebo výraznú bižutériu.

Dámske hodinky

Inšpirujte sa Francúzkami

Všetci dávno vieme, že Francúzky majú nezameniteľný štýl a vďaka svojmu šarmu a ženskosti udávajú trendy. Ani ony nebehajú celé dni vo vysokých topánkach, práve naopak. Mokasíny patria k ich obľúbeným kúskom. Nosia ich dokonca k šatám, alebo sukniam. Ak si oblečiete kvetované šaty a k nim jednoduché mokasíny, dosiahnete romantický štýl a môžete vyraziť na kávičku do mesta 🙂

Čierne mokasíny

Poltopánky na šnurovanie

Ak nie ste fanúšičkou mokasín, siahnite po rovnako módnych poltopánkach, ktoré plnia podobnú úlohu. Docielite nimi pracovný look a ešte to ocenia aj vaše nohy. Poltopánky môžete kombinovať s nohavicami, ale taktiež s áčkovou sukňou.

Sivo-biele poltopánky