20.10. sa v Bratislave konala exkluzívna prehliadka Marcela Holubca, v ktorej predstavil svoju najnovšiu kolekciu s názvom PIANISSIMO. Módny dizajnér siaha vo svojich kolekciách vždy do hĺbky a nebolo tomu inak ani teraz. Pozrite sa s nami na to, čo túto prehliadku robilo výnimočnou, ako vyzerali modely a aj na to, čo všetko sa udialo počas tohto nezabudnuteľného večera.

Čo bolo inšpiráciou pre Marcela Holubca?

Inšpiráciou pre kolekciu módneho návrhára bol film Piano (1993), ktorý mapuje život viktoriánskej éry. Hlavnou postavou je Ada, nemá žena, ktorej otec zariadil manželstvo s neznámym mužom. Do cudzej krajiny si odnáša len svoje piano, ako jediný spôsob komunikácie. Ada komunikovala so svetom len cez hudbu, Marcel komunikuje cez svoje modely.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Fashion LIVE! 2023 opäť nesklamal a my sme boli pri tom! 

Marcel Holubec v novej kolekcii priniesol úžasnú módnu šou s podmanivou hudbou a pieskom miesto móla. Áno čítate správne, módna prehliadka sa netradične nekonala na móle, ale na piesku.

Vo svojich modeloch využil ušľachtivé materiály ako hodváb, vlnu, bavlnu a kožu. Holubec spolupracoval aj s textilným dizajnérom Jurajom Strakom, ktorý pre neho vytvoril autorské dezény. Nechýbala tiež veľká dávka kreativity a extravagancie.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Trendy jeseň/zima 2023, ktoré zaplavia ulice 

Kolekciu predvádzali modelky z agentúry Exit Model Management a agentúry Elit Model Management. O make-up sa postarala vizážistka Katarína Kmecová a o vlasy hairstylistka Renata Márová.

Módna prehliadka Marcela Holubca bola skutočne dychberúcou udalosťou a my sme radi, že sme mohli byť jej súčasťou ako Topankovo.sk