Rok 2020 nás poriadne potrápil, a preto všetci s nádejou vstupujeme do nového roku 2021. Čo nás, nákupné maniačky, starý rok naučil? Vážiť si domácich výrobcov, pestovateľov a dodávateľov, pre ktorých bol rok 2020 jeden z najnáročnejších.

Ak ste doteraz nezaregistrovali, že slovenský trh ponúka naozaj krásne a kvalitné veci, čítajte ďalej a nechajte sa inšpirovať naším výberom.

Bruuu

Slovenská značka pyžamiek a nočnej bielizne Bruuu je na trhu nováčik, no od roku 2019 si stihla urobiť miesto v srdciach a bielizníkoch nejednej Slovenky. Okrem toho, že je neuveriteľne nežná, ženská a sexi, je aj nesmierne kvalitná. Spojenie saténu, originálnej potlače s čipkou si obľúbite už na pohľad.

Dajana Rodriguez

Na prvé prečítanie sa môže zdať, že ide o zahraničnú značku. Meno značky je ale zároveň aj meno samotnej dizajnérky a zakladateľky, ktorá sa odvážne pustila do výroby originálnych kabeliek nielen pre seba, ale pre všetky ženy, ktorým záleží na kvalite a originálnom dizajne.

Okrem nezameniteľného dizajnu oceníte, že každá kabelka je vyrábaná ručne z materiálov najvyšších štandardov, ktoré zabezpečia, že vaša kabelka od Dajany Rodriguez s vami vydrží dekády.

Crazy Step

Trhu s originálnymi ponožkami sa v poslednej dobe darí a inak na tom nie je ani značka Crazy Step, ktorá od roku 2017 prešla dlhú cestu a dnes ponúka ponožky  všetkých druhov a strihov. Okrem vianočnej edície, ktorá bola naozaj vydarená, dávame do pozornosti aj folkové ponožky s tradičnými ľudovými vzormi.

Kúpou týchto ponožiek podporíte nielen slovenskú firmu, ale aj ľudí so zníženou pracovnou schopnosťou, pretože sú vyrábané v chránenej dielni:)

Protetika

Možno vám už názov napovedá, že ide o kvalitné zdravotnícke pomôcky, konkrétne o modernú a funkčnú obuv, ktorú ocenia ľudia so zdravotným hendikepom ako aj zákazníci, ktorí si potrpia na kvalite, obzvlášť ak ide o nohy. Okrem rôznych protetických pomôcok ponúka táto značka veľmi vkusné a pohodlné šľapky a papuče, ktoré chránia chodidlá pred deformáciou, ba dokonca čiastočne eliminujú vrodené alebo získané deformity chodidla.

Ak vás tento článok inšpiroval a rozšíril obzory, určite si nenechajte újsť jeho druhú časť, ktorá vyjde už v piatok:)