Plážové šaty, tuniky, kaftany… Milujeme ich! Jednoducho prehodíme cez plavky, nasadíme veľký klobúk, slnečné okuliare a môžeme vyraziť. Na prechádzku po pláži, na obed, na zmrzlinu. Sú voľné, zo vzdušných materiálov, s rozparkami, s rukávmi či bez… Ideálne na leto strávené pri vode 🙂

BIELA JE FARBA LETA

Presne tak! S bielou v lete nič nepokazíte. Ba priam naopak, bez nej sa v lete žiadna z nás nezaobíde. Vyzerá dokonale na slnkom pobozkanej pokožke. Alfou a omegou je voľný strih! Pokožka  nám za to po celom dni na slniečku určite poďakuje. K bielej sa dokonale hodia doplnky so slamenými detailmi. Či už klobúky, slamené šilty, kabelky alebo šľapky a sandálky s týmto detailom.

ZVIERACIA POTLAČ

Síce milujete v lete bielu, ale je to pre vás trošku nuda? Nebojíte sa niečoho extravagantnejšieho ? Zvoľte potlač!  Najideálnejšie so zvieracími motívmi. Zaujmete pohľady všetkých naokolo. Nebojte sa siahnuť aj po látke s metalickými odleskami. A stále je to málo? Tak zvieraciu potlač doplňte zlatými doplnkami či sandálkami s kamienkami.

VZORY

Ak nie je zvieracia potlač nič pre vás, nevadí. Vyberte si iné vzory. Stále sú v hre pásiky, bodky, či kvety. V tomto prípade treba myslieť len na to, že čím väčší vzor, tým nám pridáva opticky na objeme. Čiže dámy s plnšími krivkami, by mali siahnuť po menších bodkách či kvietkoch. A pravidlo prúžkov už určite pozná každá z nás – horizontálne pridávajú, vertikálne uberajú opticky pár kíl. Čo sa týka outfitu, ak máte výraznejšiu tuniku, siahnite po jednoduchších doplnkoch.

PRE TEHUĽKY

Tuniky na pláži sú pre tehotné dámy povinná výbava. Samozrejme tu platí, čím voľnejšie, tým komfortnejšie. V tomto prípade siahnite po kratších strihoch, pretože tieto tuniky budete využívať  na pláži či pri bazéne častejšie. Vaše nôžky tak môžu bez problémov chytať bronz a bruško bude v bezpečí pred priamymi slnečnými lúčmi. Ako doplnok tu jednoznačne vyhráva veľký klobúk.

TIP OD NÁS

PRÍJEMNÝ PASTELOVÝ SET

Presne tak! Skúste siahnúť po tomto príjemnom bavlnenom sete. Máme ho dostupný vo viacerách pastelových prevedeniach, takže určite v každom z nich zažiarite.

A na záver už len dodáme, aby ste nezabúdali na ochranný krém s poriadnym SPF. Je to tá najlepšia a najlacnejšia ochrana pred vráskami 🙂