Narodeniny sú každoročne dňom, ktorý je pre každého z nás výnimočný. Je jedno či oslavujeme sladkých sedemnásť alebo okrúhlu tridsiatku či päťdesiatku. Každá chceme byť na párty za hviezdu.

Ako sa obliecť na narodeniny a načo nezabudnúť?

V prvom kroku by ste si mali zadefinovať, ako by mala vaša narodeninová párty vyzerať. Domáca pohoda a pyžamová párty? Odviazaná párty v meste s partiou kamošiek alebo oslava s hudbou, občerstvením, dlhým guest listom a dresscode-om?

Domáca pohoda na narodeniny

Je to váš deň, preto je len na vás, či sa rozhodnete pre pyžamovú párty a leňošenie s raňajkami do postele, alebo sa presuniete do obývačky a hodíte ne seba vaše obľúbené šaty či teplakovú súpravu. V každom prípade nezabudnite informovať potenciálnych hostí, že v tento deň, otvárate gratulantom výhradne v pyžamovej súprave.

Pohodlné, sexi pyžamká

Párty v uliciach

Ak ste mestské dievča telom aj dušou a bez ruchu veľkomesta si svoj narodeninový deň neviete predstaviť, je čas vyraziť do ulíc. Párty kluby síce začínajú žiť až vo večerných hodinách, váš veľký deň má však 24 hodín, preto nestrácajte čas a oslavujte od rána.

Pohodlné tenisky sú základ

Doobedné posedenie v kaviarničke pri hriešne sladkom dezerte je skvelým začiatkom dlhého, no skvelého dňa. Vytiahnite svoj obľúbený štýlový kúsok a nezabudnite na pohodlnú obuv, vaše nôžky eštelen dostanú zabrať.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Ako kombinovať obuv s oblečením

Štýlové šaty

Deň sa preklopil do jeho druhej polovice, no párty deň sa ešte len rozbieha. Doprajte si chutný obed, na ktorý sa vám už dlho zbiehali slinky. Oblečte si svoje obľúbené šaty, odhaľte nohy a ukážte všetkým, kto dnes oslavuje NARODENINY 🙂

Párty šaty

Mesto zahalila tma a vy už viete, že prichádza čas, kedy vaša narodeninová párty naberie na obrátkach. Oblečte si svoje najlepšie šaty, hriešne vysoké podpätky a buďte stredobodom podniku. Táto noc patrí vám a v metalických šatách budete zaručene neprehliadnuteľná.

Dokonalé doplnky

Veľkolepá párty ušitá na mieru

Každá z nás raz dospeje do štádia, keď bude chcieť nechať celú párty na odborníkov. Roky skvelých osláv plných tanca v podniku plnom cudzích ľudí, hurónskeho spevu a nekonečnej zábavy nám veľa dali, ale príde čas na poriadnu, organizovanú zábavu poda vašich predstáv od A po Z. Nechajte teda plnenie vašich snov na eventovku a zamerajte sa iba na svoj outfit alebo hneď dva. Topánky musia perfektne ladiť s doplnkami a make-upom, ale to vy už dávno viete. Tak teda poriadnu zábavu.