Prvé jarné dni nám pomaly ale isto prinášajú aj teplejšie počasie. S radosťou odhadzujeme zimné kabáty či bundy. Niekedy sa môže zdať, že nám ušla ruka a odhodili sme toho viac ako sme chceli. Omyl, priznaná bielizeň je už uznávaná súčasť módy, ktorá vám pridá poriadnu dávku sexappealu. Hranica je však veľmi úzka. Ktoré kúsky kombinovať, aby ste nevyzerali lacno, ale rafinovane a žensky?

Bralette podprsenka a pletený sveter

Bralette podprsenky zažili svoj veľký boom už v roku 2016, od vtedy držia čestné miesto v našich bielizníkoch. Milujeme ich najmä kvôli pohodlnosti a pocitu slobody. Zahaľte bralette podprsenku pleteným sveterom a určite nebudete vyzerať neslušne. Práve naopak! Táto kombinácia priláka pozornosť, zdvihne vám sebavedomie, ale zároveň je prijateľná aj do spoločnosti. Odhaliť predsa môžete presne toľko, koľko chcete. Či už to bude iba malá časť čipkovaného ramienka alebo kardigán odhalí celú podprsenku so širším obvodom.

Priznaná bielizeň v elegantnom prevedení

Aj pri štýle priznanej bielizne má elegancia svoje miesto. Zabudnite však na strojené košele či dokonalo vyžehlené blúzky. Pridávame jemný kúsok rebélie v podobe trojuholníkovej podprsenky. Ideálne je zvoliť minimalistický look tón v tóne, oversized sako a nohavice s vysokým pásom. Rovnako ako pri pletenom svetri, samé môžete rozhodnúť, akú veľkú časť podprsenky svetu ukážete.

Transparentnosť a priznaná bielizeň

Inšpirujte sa módnymi ikonami. Transparentné tričká, topy či blúzky, sú dokonalou cestou k trendu priznanej bielizne. Neurobte však prešľap v podobe výšiviek či rôznych farieb. Decentne experimentovať sa dá aj v outfitoch tón v tóne.

Nahraďte prvoplánové tričko priznanou bielizňou

Prehnaný gýč alebo riadiť sa heslom menej je niekedy viac? Ak zvolíte druhú možnosť, pripravte si dostatok odvahy, pretože ju budete naozaj potrebovať. Za odvahu získate sexappeal. Podprsenka namiesto trička môže dobre fungovať so sukňou, širokými nohavicami s vysokým pásom alebo mom džínsami. V takomto looku určite zažiarite aj na festivale.

Mohlo by vás zaujímať: Pri rannom prebudení vás prekvapil dážď? Nezúfajte, gumáky predsa môžete obuť do každého počasia! V našom článku sa dočítate s čím ich kombinovať.

Veríme, že ste v našom článku objavili čaro priznanej bielizne. Stačí už len vybrať tú správnu alternatívu a užívať si prvé jarné lúče.