Tričká s potlačou, alebo aj basic tričká, sú módne už niekoľko sezón a nebude tomu inak ani v tomto období.

Výhodou tričiek s potlačou je hlavne originalita, odkaz, ktorý nesú, ale tiež to, že je možné ich kombinovať takmer s akýmkoľvek kúskom oblečenia.

Prinášame vám preto 5 tipov, ako a s čím takéto tričká kombinovať 🙂

Zastrčené v nohaviciach

Skúste si biele tričko zasunúť do nohavíc, použite opasok, kožené tenisky a máte outfit nie len do práce.

Biely top

Vystúpte z davu!

Ak ste radšej stredobodom pozornosti a užívate si pohľady iných, oblečte si tričko s výrazným nápisom. To skombinujte s košeľou uviazanou na bokoch a výraznými doplnkami.

Strieborné topánky

Romantické duo

Ak obľubujete viac ženskejšie kúsky, siahnite po jedofarebnej sukni a k nej si oblečte tričko s potlačou, ktoré bude zároveň vašim doplnkom, alebo basic tričko a výraznejší šperk.

Krátka sukňa

Sako a tričko

Aj počas chladnejších večerov môžete ukázať vaše obľúbené tričko. Oblečte si naň sako, ktoré nezapínajte, vyhrňte si rukávy a styling je na svete. Takúto kombináciu môžete nosiť aj do práce. Samozrejme pozor na nevhodné nápisy, nie všade by ste sa stretli s pochopením 🙂

Tričko s nápisom

Zvýraznite svoj pás

Ak chcete pôsobiť sexy, skvelým tipom ako zvýrazniť váš pás je urobiť si na tričku uzol v prednej časti, alebo aj vzadu. Ak si netrúfate na holé bruško, pokojne tričko stiahnite opaskom a oblečte si k tomu čierne kraťasy alebo jednofarebné rifle.

woman wearing white crop top and black pants standing near gray handrails during daytime
Basic tričká