Nový rok síce prakticky iba začal, no už sme sa mohli zoznámiť s mnohými módnymi kúskami, ktoré budú určovať trendy na celé obdobie 2020. Jedným z najvýraznejších fashion smerov sú vzory fauny a flóry. Ako si s nimi poradiť v prípade plaviek? 

Plavky s prírodnými vzormi

Vzory fauny a flóry môžu zdobiť bikiny, ale aj jednodielne plavky. Vyberte si strih, ktorý lichotí vašej postave a zvýrazní krivky a prednosti. Zvoľte si nadčasovú klasiku, ako napríklad brazílske plavky, alebo jeden z aktuálnych trendov, medzi ktoré patria napríklad monokini alebo plavky s vysokým pásom

Doplnky k plavkám s prírodnými vzormi

Pri výbere doplnkov sa držte farebného prepojenia. Ak máte napríklad plavky so zelenými vzormi, napasujte k nim žltú, hnedú, červenú alebo modrú. Čierna, biela alebo smotanová sú univerzálne farby, ktoré môžete zladiť s čímkoľvek. 

Ďalším dôležitým aspektom je materiál. K prírodným vzorom pasujú rovnako prírodné materiály. Ratanové kabelky, bavlnené deky alebo plátené tašky sú jednoznačne krokom vpred. 

Nezabudnite na detaily 

Veľké náušnice, výrazný lak na nechty alebo oversize okuliare – to všetko dotvára celkový look. Sústreďte sa na maličkosti a zažiarte na pláži, na kúpalisku, alebo pri opaľovaní na chate. 

Plavky s prírodnými vzormi: Inšpirácie 2020