Mnohé z nás sa cez zimu len naozaj ťažko vzdávajú našich obľúbených tenisiek, ktoré by sme mali na nohách najradšej po celý rok. Biele a farebné, jednoduché a extravagantné, klasické a originálne – nosíme ich na každú príležitosť a naozaj k čomukoľvek.

Všetky teniskomaniačky, zbystrite pozornosť! Svojho obľúbeného kúska sa nemusíte vzdávať ani v zime. Pokiaľ vonku nezúri divoká snehová fujavica a teplomer stále ukazuje plusové teploty, neodkladajte ich do skrine. Ak máte pocit, že v čižmách alebo workerách to jednoducho nie ste vy, prečítajte si naše tipy, vďaka ktorým sa pripravíte na nosenie tenisiek aj vtedy, keď sa mierne ochladí.

Ponožky

Základom je vytvorenie a udržanie tepla. Túto úlohu zvládnete za pomoci trendy ponožiek. Vysoké ponožky so zaujímavým motívom sú štýlové a zároveň vás príjemne zahrejú.

Dajte si záležať na materiáli

Plátenky nechajte na iné ročné obdobie, cez zimu si dajte záležať na výbere materiálu. Ideálnym kúskom sú napríklad kožené tenisky, ktoré neprepustia chlad. Vybrať si môžete z rôznych farebných prevedení – od bieleho minimalizmu až po pestrofarebnú extravaganciu.

Vysoké tenisky

Členkové šnurovačky perfektne zapasujú k džínsom, ale aj k sukni alebo šatám. Dajú sa zladiť s krátkou bundičkou alebo dlhým kabátom a okamžite vám pomôžu vytvoriť príjemný hrejivý outfit. Pridajte maxišál a beanie a môžete vyraziť.