TOTO je tohtoročný trend!

Lístky na festival máte už vo vačku, a začínate rozmýšľať nad svojim outfitom? V prípade, že už máte všetko zladené, doťuknite váš look ešte správnym make-upom! My vám prezradíme, čomu sa vyhnúť, aký make-up je pre festival najvhodnejší, a čo sa mužom najviac páči.

Samozrejme, v prvom rade sa líčime pre seba, ale povedzme si úprimne – chceme sa páčiť aj ostatným, hlavne tej mužskej polovici. Podľa štatistík väčšina mužov nemá v láske tonu make-upu na tvári žien, uprednostňujú štýl no make-up make-up, čo znamená make-up čím bližšie k prirodzenosti. To však vôbec nemusí byť vôbec nudné, práve naopak! Ľahký make-up spolu s pekným kontúrovaním dokáže divy. Okoreniť ho môžeme kvalitným rozjasňovačom, rúžom v telovej farbe a oči môžeme zvýrazniť umelými mihalnicami. Nezabudnite na jemnú farbu na líčka v podobe broskyňovej, alebo ružovej a „healthy look“ je na svete.

V prípade, že patríte medzi tie, ktoré sa neboja extravagantnejšieho looku, je tu pre vás flitrová mánia, ktorá prebrala miesto po kamienkoch, ktoré boli v kurze niekoľko rokov. Flitre môžete použiť od vlasov, tváre, až po celé telo. Pozor si treba dávať pri ich nanášaní a odlíčení, pri kontakte s očami sa môže festivalový ošiaľ zmeniť na nočnú moru. Môžete vyskúšať klasickú zlatú, či bronzovú, ktorá vynikne spolu s opálenou pokožkou. Alebo stavte na farebnú, a prispôsobte aj farbu vlasov kriedami, alebo vymývateľnými šampónmi.

V kurze je opäť aj boho a etno štýl, teda zemité farby s ňou spojené prvky ako perie, rôzne kožené a pletené doplnky, retiazky. Biele háčkované, či čipkované šaty sú skvelým doľadením setu, v ktorom budete neprehliadnuteľná. Zaujímavé je spojenie tohoto štýlu s trblietkami, ktoré prináša do looku vánok 21. storočia. Bohatý výber doplnkov nájdete tu: https://www.topankovo.sk/carla.html