Ak tiež patríte do kategórie budúcich mamičiek, určite ste už stihli prejsť nejednu stránku s tehotenskou módou, spodnou bielizňou či doplnkami pre vás a vaše bábo.

Aby ste v tom nemali až taký chaos, vezmeme to pekne po poriadku.

Spodná bielizeň

Väčšina mi dáte za pravdu, že vaše obľúbené, zvodné kúsky už nie sú také pohodlné ako pred tehotenstvom. Prvé kilá sú už viditeľné a aj ten komfort už nie je, aký býval. Je na čase náš bielizník na pár mesiacov zameniť.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Veľmi pohodlné, nielen počas tehotenstva, ale aj počas dojčenia sú podprsenky bez kostíc s odnímateľnými ramienkami. V čase, keď ste citlivá na každý nekomfort vášho „nového“ tela vás určite poteší bambusová podprsenka bez kostíc a po príchode bábätka ju využijete aj pri dojčení.

Ak máte pocit, že potrebujete oporu, zvoľte podprsenku s kosticami, ktorá krásne drží tvar.

Čo sa týka nohavičiek, odporúčame siahnuť po nohavičkách s čo najvyšším podielom bavlny, pokožka tak môže voľne dýchať a vy sa budete cítiť naozaj pohodlne. Je na vás či zvolíte vyšší pás alebo klasiku, ide hlavne o váš pocit pohodlia.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Ako vybrať detský kočík

Pančušky a legíny pre budúce mamičky

Pančušky či legíny riešime počas tehotenstva obzvlášť, nakoľko je častokrát pohodlnejšie siahnuť po voľnejších šatách či tunike ako sa boriť s nepohodlným pásom nohavíc, ktorý nás často dokáže poriadne potrápiť, obzvlášť v sede.

Našťastie móda myslí aj na mamičky čoraz častejšie, a preto sú dnes možnosti naozaj široké. Zateplené legíny, pohodlné bambusové legíny, pančušky s podporou bruška či 250 DEN-ové pančušky, ktoré sú dostatočne pevné pre používanie počas celého trvania tehotenstva.

Doplnky, ktoré potešia a pomôžu budúcim mamičkám

Obdobie tehotenstva býva častokrát náročnejšie, než sa na prvý pohľad zdá. Preto budúce mamičky určite poteší každá ROZUMNÁ rada či pomôcka, ktorá toto čarovné obdobie urobí ešte o čosi čarovnejšie.

Multifunkčný tehotenský pás je záchrana pre mnohé tehotné ženy, hlavne vo vyššom štádiu tehotenstva. Poskytuje oporu brušku, šetrí chrbticu a eliminuje vznik strií. Materiál je vzdušný, v neutrálnom tóne a tak ho ľahko skryjete pod akýkoľvek kúsok oblečenia.

O mexickej Bole ste asi ešte nepočuli. Tento chutný prívesok je špeciálne vyvinutý pre tehotné ženy. Ukrýva v sebe roľničku, ktorá sa pohybom rozozvučí. Jemné zvuky, ktoré táto Bola vydáva počuje bábätko už od 19. týždňa tehotenstva. Po narodení dieťatka môžete prívesok zavesiť do postieľky alebo do kočíka.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Detské topánky – ako určiť správnu veľkosť