Náš šatník sa skladá z viacerých kúskov. Niektoré z nich priam bytostne milujeme, iné si šetríme na tie dni, keď „schudneme, budeme mať náladu, bude krajšie počasie alebo vhodná príležitosť”. Druhú kategóriu teraz nechajme bokom, pozrime sa medzi prvé, obľúbené typy oblečenia, ktoré by vo vašom šatníku nemali chýbať.

Každá z nás je iná. Líšime sa vkusom, postavou alebo životným tempom. Preto je jasné, že aj náš šatník bude vyzerať odlišne. Existuje však pár univerzálnych kúskov, ktoré by rozhodne nemali chýbať v skrini žiadnej milovníčky módy. Poďme sa na ne pozrieť. 

Minimalistické biele tričko

Jasné, nikto nemá rád nudu. No aj napriek tomu, že ide o maximálne jednoduchý kúsok, nezaujímavý určite nie je. Biele tričko môžete skombinovať na milión spôsobov a otvára nekonečné možnosti pre každý štýl. Zároveň pristane každej z nás. 

Čižmy s masívnym podpätkom

Čižmy s hrubým podpätkom zaručene učarujú aj ženám, ktoré nie sú milovníčky ihličiek. Pohodlná chôdza, štýlový dizajn a schopnosť napasovať ich na každú príležitosť… Čo viac si priať? 

Biele sako

Aj keď máte pocit, že biele sako nemáte kam nosiť, keď si jedno kúpite, nebudete si bez neho vedieť predstaviť outfit. Nastajlovať ho môžete do práce, ale aj na voľné dni. S farebným ladením si vôbec nemusíte lámať hlavu, vhodné sú k nemu akékoľvek odtiene. 

Čierne mini

“Malé čierne” už viac nie sú výsadou osláv a večierkov. Nosiť ich môžete každý deň, treba si iba vybrať správny strih. Zvoliť môžete rolákové, svetrové, teplákové alebo šaty s dlhým rukávom. Stačí sa iba rozhodnúť. 

Hnedé nohavice

Hnedé elegantné nohavice si okamžite zamilujú kancelárske myšky a všetky ženy, ktoré chcú v práci vyzerať elegantne a sebavedome. Zvoľte jeden zo svetlejších smotanových odtieňov, alebo sa ponorte do tmavohnedej.

Rebelské topánky

Punk´s not dead! Obujte si masívne rebelské topánky, ktorými dáte najavo silu a nezávislosť. Prekvapivo ich zvládne každá veková kategória a oživia akýkoľvek neformálny look.

Čierne topánky