Mať v niektorých veciach zaužívaný stereotyp je určite výhoda. Ale aj vo vzťahu? Zrazu ste sami na dovolenke či zavretí doma a máte pocit, že robíte dookola to isté. Prinášame vám zopár tipov, ako sa doma s partnerom nenudiť.

1# Ako sa s partnerom doma nenudiť: Zacvičte si spolu

Poznáme to veľmi dobre. Gauč, film a niečo pod zub. Táto kombinácia je síce príjemná, ale po týždni budete zháňať väčšiu konfekčnú veľkosť nohavíc. Čo keby ste si s partnerom dali každý večer povinných 30 minút ľahkého cvičenia alebo behu? Vieme, že je ťažké prinútiť sa, ale verte nám, takáto spoločná činnosť nielen oživí váš vzťah, ale budete mať zo seba aj dobrý pocit. Na internete nájdete kopu inšpirácií na partnerské cviky alebo online fitness programy. Pre odvážnych odporúčame tiež skúsiť fitnesscentrum.

Ak si dáte záležať aj na tom, aby ste boli nielen fit, ale aj štýloví, zabezpečte si rovnaké alebo podobné tričká.

2# Ako sa s partnerom doma nenudiť: Varte alebo upratujte

Varenie alebo upratovanie partnerovi pravdepodobne voňať nebude, ale ak si túto spoločnú aktivitu okoreníte, verte nám, že bude chcieť pomáhať pravidelne. Zahoďte obnosené tepláky a skúste si dať zásteru na nahé telo, alebo si oblečte zaujímavý kostým. Možno nedoumývate podlahu, ale váš vzťah je predsa dôležitejší. Navyše, ak vám ten druhý s niečím v domácnosti pomôže, budete si bližší. Takáto aktivita bude prospešná aj príjemná zároveň.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Sexi hry pre dvoch

3# Spoznajte sa lepšie s partnerom

Čo ak by ste si uvarili voňavú kávu, sadli si spolu na gauč a vytiahli témy, o ktorých sa bežne nerozprávate? Verte nám, že sa nasmejete a zistíte o sebe veci, ktoré ste nevedeli, aj keď ste spolu už roky. Alebo si otvorte fotoalbum a rozprávajte si príbehy o tom, ako fotka vznikla, kto sú ľudia na fotkách, jednoducho si zaspomínajte. V dnešnom rýchlom svete, keď v ruke viac držíme telefón ako partnerovu dlaň, sú takéto spoločné chvíle viac než potrebné. Vypnite telku, odložte mobil a povedzte si o svojich cieľoch, túžbach, kam chcete cestovať, alebo čo vás ťaží. Úprimný rozhovor je najlepšou prevenciou pred tým, aby ste sa jeden druhému odcudzili.

4# Užite si spolu večer plný prekvapení

Vášnivé noci zo začiatku vzťahu nahradili ospalé večery. Podniknite protiúder! Okoreniť milostný život nie je vôbec náročné. Stačí, ak zmeníte maličkosti vo veciach, ktoré bežne robíte, a uvidíte výsledky. Napustite vaňu plnú peny, nalejte si víno a pozvite ho na spoločné kúpanie. Alebo ho posaďte na stoličku a zahrajte sa na Demi Moore z filmu Striptíz. Ak nie je romantik a vy neviete tancovať, nezúfajte. Zaobstarajte si sexi spodnú bielizeň, v ktorej vás ešte nevidel, a prejdite sa po byte. Garantujeme vám, že tento večer nudný nebude.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Buďte neodolateľná v posteli. Poradíme vám ako na to! 

valentinske-kusky-.

5# Prekvapujte sa s partnerom navzájom

Prekvapenia môžu byť skvelým spôsobom, ako zlepšiť partnerský vzťah a zároveň sa zabaviť. Môžete sa navzájom prekvapiť napríklad malými darčekmi, romantickými gestami alebo zorganizovať prekvapenie pre partnera. Dôležité je, aby prekvapenia boli v súlade s tým, čo partner očakáva alebo čo mu robí radosť. Napríklad, ak viete, že rád športuje darujte mu športové oblečenie, set alebo doplnky stravy.

Pokiaľ vám žiadna z týchto činností nevyhovuje, existuje veľa ďalších, ktorými sa môžete zabaviť. Urobte si filmový maratón a pozrite si všetky časti Pána prsteňov, alebo si zahrajte karty a stavte sa o masáž. Vyberte si každý svoju knihu, ľahnite si do postele a začítajte sa spoločne. Je jedno, čo budete robiť, dôležité je, aby ste nezabudli občas experimentovať a prekvapovať sa navzájom.