Povedzme si na rovinu, žena má asi milión nálad a nie je výnimkou, že sa u nej v jeden deň vystriedajú pokojne aj všetky naraz. V každej z nás sa skrýva aspoň kúsok dievčenskej romantiky a niekedy možno väčší kúsok rebélie. Tieto dva pojmy sa dajú hravo pretaviť do skvelého outfitu. Pomer je už na vás. Hovoríme o vzdušných romantických šatách a drsných rebelských topánkach. Ak si to neviete dosť dobre predstaviť, prinášame vám inšpirácie, po ktorých možno budete mať jasnejší obraz. 

Krátke 

Nadýchaná svieža sukňa a dlhý rukáv, spolu so zaujímavým prevedením, tvoria sľubnú trojicu. Neutrálne farby zase dovolia vyhrať sa s kombinovaním. Čo sa týka topánok, úplne najjednoduchšia voľba je zvoliť si čierny model v army štýle. Môžete však aj experimentovať a pridať či ubrať rôzne detaily, ktoré na topánkach evokujú drsnosť. Alebo stavte na mohutnosť či vzory. 

Čierne šaty s nariasenou sukňou nájdete TU
Hnedé kvetované šaty si môžete pozrieť TU
Žlto-čierne členkové topánky kúpite TU
Čierne topánky s prackami nájdete TU

Midi

Niektoré midi šaty vyzerajú poriadne romanticky, to však neznamená, že sa nedajú zladiť s kontrastnejšou obuvou. Ak máte chuť, dajte si k nim workery alebo vysoké podpätky s platformou! Stále ich samozrejme môžete skombinovať aj klasicky s chelsea boots alebo elegantnými čižmičkami na podpätku

Čierne pásikavé šaty
Vzdušné romantické šaty nájdete na Topankovo.sk
Skúste kombináciu s členkovými topánkami

Dlhé

Prekvapte nečakanou kombináciou. Ak je u vás pohodlie na prvom mieste, v lete možno kombinujete dlhé šaty s teniskami, no a počas chladnejších dní siahnite práve po rebelských a teplých topánkach. Ak pridáte aj koženú bundu, umocníte práve tu druhú, temnejšiu stránku vašej osobnosti. Zjemniť to naopak môžete doplnkami, napríklad v podobe milých vlasových ozdôb.

Čierne členkové čižmy v kombinácii so šatami budú vyzerať očarujúco!
Ružové šaty nájdete TU
Bordové členkové topánky kúpite TU

Dokonalá rovnováha medzi týmito dvoma svetmi asi tak úplne neexistuje ale môžete sa jej aspoň priblížiť. Rozporuplnú náladu ľahko prejavíte prostredníctvom svojho outfitu. Zvolíte si obľúbené šaty čím podporíte dievčenskosť a je úplne jedno akú majú dĺžku. Potom sa sústredíte na výber topánok a doplnkov. Jednoduché a hravé riešenie!