Je jasné, že ani toto leto neostanete len tak v tieni! Ale, ak nejaký hľadáte siahnite po skvelom doplnku, ktorý vás ochráni a zároveň vám dodá štýl. Klobúk či šiltovka? Výber je len na vás.

Určite máte rady, ak si máte z čoho vybrať. Túto sezónu sú v kurze veľké klobúky ale aj tie menšie a zelenú majú tiež rôzne prevedenia šiltoviek. K letnému outfitu skrátka patria svieže doplnky. Vyberte zo skrine obľúbené vzdušné šaty či blúzku, na nohách si zaviažte sandále na platforme a urobte skvelú bodku celému looku pomocou neodolateľného klobúku. Ten bude plniť nielen svoju fashion úlohu, ale dokonale vás dokáže ochrániť pred priamym slnkom. Pokrývky hlavy vedia urobiť tak veľa, dokážete nimi vyladiť celkový look a vyjadriť svoju náladu.

Povedzte to klobúkom

Klobúky s nápisom už nie sú ničím výnimočným a posledné obdobie sa tešia veľkej obľube. Skvelo ich skombinujete a hodiť sa vám budú či už do záhrady alebo na výlet, poprípade na vysnívanú dovolenku.

Dievčenský look

Siahnite po klobúku s mašľou. Skvelo ho skombinujete s kvetovanými šatami a podčiarknete tak ešte viac vašu dievčenskosť. Hodiť sa vám bude aj volánová blúzka, priedušné šortky skombinované s obľúbenými espadrilkami.

Iné zaujímavé prevedenia

Ak si nepotrpíte na klasiku skúste vyskúšať nové zaujímavé kúsky. Šiltovka, klobúk s výrezom alebo pastelové farby si vás získajú na prvý pohľad. Tieto trendy prevedenia môžete pokojne doplniť ležérnym štýlom. Džínsové šortky, basic tričko, obľúbené tenisky a ste pripravená na čokoľvek.