Internetový obchod TOPANKOVO.sk si pre svojich verných aj nových zákazníkov pripravil nadštandardnú súťaž. V spolupráci so svojou sesterskou firmou –  nemenej známym Pelikánom, do veľkej súťaže ako hlavnú cenu zaradili zájazd pre dve osoby do Karibiku, až 15 párov topánok ale napríklad aj lístky na festival Pohoda.

Nadšenci módy a dovoleniek sa do súťaže môžu prihlásiť na www.sutaz.topankovo.sk.

Stačí sa zaregistrovať prostredníctvom mena a e-mailovej adresy či cez Facebook. Svoje šance vyhrať môžete jednoducho znásobiť tým, že do súťaže pozvete čo najviac svojich známych. Ak bude vyžrebovaný niekto z nich, hlavnú cenu automaticky získate aj vy! Nie je to fantastické? Dostať sa na Karibik nebolo nikdy jednoduchšie!

Hlavná cena, ktorú môžu vyhrať až 2 súťažiaci, obsahuje:

(1x vyžrebovaný výherca a 1x šťastlivec, ktorý ho do súťaže pozval)

  • Dovolenku v Dominikánskej republike pre dve osoby
  • Ubytovanie v luxusnom 4* hoteli priamo na úžasnej pláži Punta Cana
  • Kráľovský all-inclusive
  • 2 obojsmerné letenky Viedeň – Punta Cana – Viedeň s transferom 
  • Až 15 párov topánok podľa vlastného výberu od topankovo.sk

Prečo práve Punta Cana?

My vieme, že toto leto si zaslúžite dokonalý oddych. O ten sa vám v Karibiku postarajú pláže. Pýtate sa prečo? Zavrite oči a predstavte si pokojné, teplé vody, nežne obmývajúce pásy jemného bieleho piesku. Tak už viete, prečo práve toto letovisko? Punta Cana patrí k najobľúbenejším lokalitám v Karibiku, a to hneď z viacerých dôvodov. U.S. News ju dokonca označil ako jednu z TOP destinácii a taktiež je to jedno z najbezpečnejších miest v rámci celého Karibiku. Má táto destinácia vôbec nejaké mínusy?

Vedeli ste, že v Dominikánskej republike nájdete celkovo 26 pláží s modrou vlajkou? A čo je na tom najlepšie, až 11 z nich sa nachádza v letovisku Punta Cana a tak nie je žiadnym prekvapením, že sa táto časť krajiny označuje ako lokalita s najkrajšími plážami! Radi šnorchlujete? V tom prípade si prídete na svoje! Nádherné tyrkysové more je v tejto oblasti natoľko pokojné, že si môžete zaplávať aj ďaleko od pobrežia a vďaka priezračne čistej vode môžete objavovať krásy podmorského sveta.

Súťažiaci, ktorí sa prihlásia na odber newslettrov, budú zaradení aj do žrebovania o 2 lístky na Pohodu 2019, predplatné dámskeho magazínu MIAU a 2xVIP ročné členstvo vo FitUP.

Súťaž trvá do 23.6.2019.