Jeseň so sebou vždy prinesie škálu tých najkrajších farieb. Zemité odtiene preferujeme nielen pri pohľade z okna, ale aj v našom šatníku. Odrážajú sezónne vibrácie, pohodlie a štýl. Prečítajte si, ktoré zemité farby sú tento rok IN a čo o vás napovie váš šatník.

Hrdzavá červená

Ako každý iný odtieň červenej, aj hrdzavá slúži na to, aby upútala. Vnesie do vášho šatníka teplo a komfort a okamžite zaručí, že si vás každý všimne. Skombinujte rôzne odtiene hrdzavej a nebojte sa vrstviť materiály. Pridajte dotyk kvetinovej a čiernej, vďaka ktorým vytvoríte dokonalý look.

Trávová zelená

Zelená, vďaka ktorej sa budete okamžite cítiť ako na lúke alebo na prechádzke lesom, je jedným z najväčších hitov tejto sezóny. Vyberte si huňatý kabát, saténové šaty, elegantnú maxi sukňu alebo trblietavý top… To všetko pohltí trávová zelená. Je vhodná na denné nosenie, ale aj na špeciálne príležitosti. Okolie vás bude vnímať ako zaujímavú a štýlovú.

Pohodlná béžová

Udržujte sa pekne v teple a pohodlí vďaka béžovej a smotanovej. Kombinovanie rôznych vzorov a materiálov vám pomôže vytvoriť unikátny look, ktorý bude pôsobiť jedinečne a osobito. Ukážte ostatným aká ste a čo sa vo vás ukrýva za pomoci tejto skvelej farby.

Bohatá červeno-hnedá

Gaštany, varené víno a spadnuté lístie – všetky tieto odtiene vytvoria perfektný outfit. Skombinujte tmavočervenú sukňu s hnedým kabátom a čierno-hnedými členkovými čižmami. Takto zostavený look pôsobí dramaticky a záhadne. A to je všetko, čo počas jesene potrebujete.