Jeseň so sebou vždy prinesie škálu tých najkrajších farieb. Zemité odtiene preferujeme nielen pri pohľade z okna, ale aj v našom šatníku. Odrážajú sezónne vibrácie, pohodlie a štýl. Ako však nosiť zemité farby počas jesene? V tomto článku sa dozviete, ako nosiť zemité farby počas jesene, a čo o vás napovie váš šatník.

Hrdzavá červená

Ako každý iný odtieň červenej, aj hrdzavá slúži na to, aby upútala. Vnesie do vášho šatníka teplo a komfort a okamžite zaručí, že si vás každý všimne. Skombinujte rôzne odtiene hrdzavej a červenej a nebojte sa vrstviť materiály. Pridajte dotyk kvetinovej a čiernej, vďaka ktorým vytvoríte dokonalý look.

Zelená vo všetkých odtieňoch

Zelená, vďaka ktorej sa budete okamžite cítiť ako na lúke alebo na prechádzke lesom, je jedným z najväčších hitov jesene. Vyberte si huňatý kabát, saténové šaty, elegantnú maxi sukňu alebo trblietavý top… To všetko pohltí trávová zelená. Je vhodná na denné nosenie, ale aj na špeciálne príležitosti. Okolie vás bude vnímať ako zaujímavú a štýlovú.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Štýlové oblečenie a trendy topánky na sezónu jeseň/zima  

Pohodlná béžová a hnedá zemitá farba

Udržujte sa pekne v teple a pohodlí vďaka béžovej, smotanovej a hnedej. Kombinovanie rôznych vzorov a materiálov vám pomôže vytvoriť unikátny look, ktorý bude pôsobiť jedinečne a osobito. Teplý, hnedý odtieň zlaďte s ďalšími teplými, neutrálnymi farbami, ako je napríklad čokoládovo hnedá, pieskovo béžová, jablkovo červená, biela a čierna. Ukážte ostatným aká ste a čo sa vo vás ukrýva za pomoci tejto skvelej farby.

Bohatá červeno-hnedá

Gaštany, varené víno a spadnuté lístie – všetky tieto odtiene vytvoria perfektný outfit. Skombinujte tmavočervenú sukňu s hnedým kabátomčierno-hnedými členkovými čižmami. Takto zostavený look pôsobí dramaticky a záhadne. A to je všetko, čo počas jesene potrebujete.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Ako nosiť šaty v zime 

Noste zemité farby v štýle „Color-blocking“

Počuli ste už o Color-blockingu? Ide o jednoduchý trik, ktorý sa dá využiť pri outfitoch tón v tóne. Pridajte jednu výraznejšiu farbu, ktorá dokáže úplne premeniť celkový dojem z outfitu. Pri svetlých farbách je skvelou voľbou klasická čierna alebo aj hlboká hnedá či bordová.

Ak by vám po prečítaní tohto článku ešte stále chýba inšpirácia čo na seba v jesenných mesiacoch, inšpirujte sa našim článkom: Jesenné outfity do práce na každý deň. A nezabudnite na vrstvenie!