Nedávno sme pri našom pravidelnom searchi na NOTINO objavili novinku, ktorá sľubovala odstránenie čiernych bodiek a navyše aj stiahnutie pórov. Úprimne, pri týchto čistiacich „zázrakoch“ na tvár sme už boli skeptickí, no predsa nás zlákala naša zvedavosť a ešte aj úchvatné balenie produktov TONYMOLY. Ako sme dopadli v boji proti čiernym bodkám? Tu je naša recenzia!

Čistiaci penivý gél s hydratačným účinkom proti čiernym bodkám

Povieme Vám pravdu, aj keby tento „malý čierny duch“ na našu problematickú pleť nezabral, nedokázali by sme mu to vyčítať! Veď sa len pozrite na to roztomilé balenie! Ale k veci..Ideme testovať! Na očistenú tvár sme naniesli gél – ktorý mal takmer priesvitnú konzistenciu, no na tvári sa krásne rozpenil. Po masírovaní tváre gélom sme zrazu mali pocit, akoby sa pleť zbavovala jemných šupiniek. To predsa nie je možné, veď sme pred čistením použili peeling! Pozreli sme sa lepšie – boli to drobné nečistoty z našej tváre! Gél bez vytláčania zbavoval pleť nečistôt, a to aj pri naozaj problematických partiách! Po zmytí gélu z tváre naša pleť vyzerala ako po hodinovej procedúre u kozmetičky, póry na pleti boli čisté a navyše bola tvár aj bez nanesenia krému krásne hydratovaná a pružná. Neverili sme!

Mohlo by vás tiež zaujímať: 5 prirodzených spôsobov, ako sa zbaviť kruhov pod očami 

TONYMOLY TAKO proti čiernym bodkám

Už po použití prvého produktu sme boli s výsledkami spokojní, no pre dokonalý finish nášho čistenia pleti na nás čakal ďalší roztomilý „TONYMOLY duch“ – čistiaca a rozjasňujúca pleťová maska pre stiahnuté póry. Už pri nanášaní masky sme spravili prvú chybu – naniesli sme jej príliš. Respektíve použili sme také množstvo, ako pri podobných produktoch iných značiek. V prípade tejto masky však platí, že menej je viac, a naozaj stačí naniesť na tvár len minimum. Potešili sme sa, veď takto nám maska vydrží ešte dlhšie! Po nanesení masky na pleť sme mali pocit, že ide skôr o penu na holenie. Maska bola ľahká a vzdušná ako obláčik, čo sa aj našej pleti veľmi pozdávalo. Nechali sme ju pôsobiť 15 minút a následne sme ju z pleti zmyli vlažnou (až teplou) vodou. A naša pleť? Jemná, čistá, hydratovaná!

Nezabudnite na rozjasňujúci krém na záver

Do tretice všetko dobré? V prípade týchto produktov to naozaj platí! Náš beauty day sme zakončili rozjasňujúcim krémom, ale pozor, v kapsuliach! Po otvorení krému sme ostali milo prekvapení – kapsule mali perleťovú farbu a.. teda počkať, oni aj naozaj vyzerali ako drobné perličky! Krehkú kapsulu krémovej konzistencie sme prstami roztlačili a naniesli na tvár. Naša pleť ostala hebká a žiarivá, ako čerstvo po zobudení.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Trápi vás pociť ťažkých nôh? Pomôžu vám tieto 4 babské triky 

Záver testovania

Aj napriek predsudkom voči „zázračným“ tipom kozmetiky na dokonalé vyčistenie pleti, sme už po použití prvého produktu ostali milo prekvapení. Gél na čistenie pleti skutočne dodržal to, čo sľúbil, a našu pleť zbavil nečistôt a čiernych bodiek aj na problematických partiách. Takto vyčistené a ošetrené póry zacelila a uzavrela pleťová maska, ktorá nechala našu tvár krásne hebkú, pružnú a žiarivú. A krém? Ten sa stal čerešničkou na záver a my sa tešíme, že máme novú „daily routine“. 🙂