Máte bielizník plný kvalitnej a pohodlnej spodnej bielizne, no premýšľate, či je to „to pravé“ aj pre vašu polovičku? Aká spodná bielizeň je pre mužov skutočne sexi? Skúšali sme touto otázkou osloviť našich mužov na instagrame, ale ako to už býva, sto ľudí sto chutí. V jednom sa však zhodli…

Čipka musí byť

O tomto asi nemusíme dlho polemizovať. Čipkovaná spodná bielizeň je jednoducho sexi. Neznamená to, že sa teraz za každú cenu musíte obliecť od hlavy po päty do čipky. Niekedy dokáže aj kúsok čipkovanej podprsenky vykúkajúcej spod trička upútať pozornosť muža. Dôležité je hlavne to, aby ste sa v spodnej bielizni cítili pohodlne a sebavedomo.

Na farbe záleží

Ak ste milovníčkou farieb, v tomto smere siahnite po klasike. Čierna, bielačervená vám budú úplne stačiť. Ženy v čiernej, sú pre mužov tajomné a neuveriteľne sexi. Možno aj z tohto dôvodu je čierna spodná bielizeň, tou najpredávanejšou podľa Saxana.sk.

Čierna

Všetko záleží iba od vašej odvahy. Pokojne začnite nočnou košieľkou s jemnou čipkou a pozorujte pozitívne reakcie vašej polovičky. Ďalšou možnosťou pre „začiatočníčky“ je zladiť set spodnej bielizne a pridať napríklad aj čosi naviac. Napríklad podväzkový pás. Trio sexi čipkovaných kúskov uzatvárame s body, ktoré je možné využiť na niekoľko spôsobov. Je skvelou voľbou pod šaty, ako nočná bielizeň, ale aj ako súčasť outfitu pod sako, stačí len kúsok odvahy.

Červená

Nie nadarmo je červená farbou vášne a žiadostivosti. Červená farba býva často diskutabilná. Buď ju milujeme alebo neznášame. Je pravda, že nie každému typu ženy sa hodí, ale v očiach muža môže pôsobiť úplne opačným dojmom než by sme predpokladali. Farby na teplom konci spektra (červená, oranžová, žltá) vytvárajú pocity vzrušenia a vitality a môžu teda skutočne zvýšiť krvný tlak, srdcový rytmus aj rýchlosť dýchania vašej polovičky.

Aj nenápadný kúsok ako je podväzok, podväzkové pančuchy či sexi nohavičky môžu navodiť sexi atmosféru.

Biela

Biela farba je nestarnúca klasika, je to tak aj v prípade sexi kúskov spodnej bielizne? Rozhodne áno. Biela čipka na opálenom tele pôsobí veľmi žensky a zároveň HOT. Ľahké pyžamko, čipkovaný župan alebo priehľadná košieľka, sú kúsky, v ktorých budete nežné a sexi zároveň.

Satén – pohodlný a sexi zároveň

Satén a dámska spodná bielizeň je kombinácia, ktorá proste funguje. Je príjemná na dotyk a zvodná na pohľad. Saténové kúsky bielizne bývajú často kombinované s čipkou čo im pridáva na rafinovanosti. Či zvolíte osvedčenú čierno-červenú kombináciu alebo stavíte na hravý sexi set je na vás, dôležité je, aby ste sa sama cítila zvodne, okúzľujúco a sebavedomo. Váš chlap to z vás zaručene vycíti. Koniec koncov, nič nie je viac sexi ako sebavedomá žena. Sexi spodná bielizeň, je len doplnok 🙂