Pohodlne a štýlovo! To je heslo posledného obdobia. Aj úplne jednoduchým outfitom dokážete urobiť veľa. V tomto prípade platí, že čím menej, tým lepšie. Skrátka komfort a minimalistický štýl na prvom mieste. Avšak aj tu vieme trochu vybočiť a spraviť nezaujímavé zaujímavým.

Povedzte to tričkom

Poznáte dni kedy naozaj nemáte chuť vymýšľať zložité outfity a chcete sa cítiť pohodlne? Jednoznačne siahnete po basic tričku. Tričko však nemusí byť úplne obyčajné. Stačí, ak má zaujímavý nápis či potlač a váš look je zrazu o niečo bohatší. Takéto kúsky pôsobia trendy a viete nimi dokonca vyjadriť svoju náladu. Pobavte seba aj svoje okolie a užite si bezstarostný deň plný komfortu. Tričko môžete doplniť košeľou, ktorú si prehodíte navrch alebo zaviažete okolo pásu. Pridajte kožené šortky alebo džínsy a ste pripravená na čokoľvek.

Biele tričko s potlačou

Tenisky, ach ako ich milujeme

Chunky sneakers, plátenky, ponožkové tenisky či tenisky na platforme. Výber je široký a každá z nás má určite tie svoje obľúbené. Poskytujú nám komfort a podčiarkujú štýl. Dnes už vedia doplniť takmer každý outfit. Vieme si ich obuť k elegantným lookom, no najradšej ich máme s basic oblečením. Majú široké využitie a zachránia nás v každej situácii. Jednoduché biele či bláznivé farebné prevedenia s detailmi. Zvoľte práve tie, ktoré vám najviac vyhovujú a odzrkadľujú vašu aktuálnu náladu.

Biele nízke tenisky Converse
Čierne tenisky New Balance

Na doplnkoch záleží

Aj keď svoj outfit budete ladiť do ležérneho štýlu, doplnky si môžete dovoliť. Častokrát práve v tomto prípade nesmierne vyniknú. Stačí pridať zaujímavú čelenku, jednoduchú bižutériu alebo sa sústreďte na iný detail, ktorému dáte poriadne vyniknúť. Budú to veľké farebné slnečné okuliare v retro štýle? Alebo klobúk, šiltovka či výrazná gumička? Vy najlepšie viete v čom sa cítite skvelo a čo vám pristane. Vytvorte si preto look presne podľa seba.

Biela šiltovka Tamaris
Gumičky do vlasov – trojbalenie
Smotanovo-zlaté náušnice